Producent nóg drewnianych
Wybierz język
PL EN DE FR

Aktualności

089 645 92 42
-

biuro@drewhit.pl

 

Dział handlowy

anna.domzalska@drewhit.pl

 

Posiadamy certyfikat FSC®

CU-COC-815681


fsc

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

8 października 2020 roku nasza firma uzyskała certyfikat FSC® świadczący o przestrzeganiu zasad odpowiedzialnego gospodarowania zasobami Ziemi. Dzięki temu nasi klienci, dla których ochrona środowiska naturalnego jest priorytetem mogę mieć pewność, że nasze produkty nie pochodzą z lasów które były wycinane w sposób nielegalny.

Nasz numer certyfikatu: CU-COC-815681, FSC 100%

DREW-HIT
POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO STOLARZ/MODELARZ

WITAMY!

Wracamy do Państwa po długiej nieobecności, ale z powiększoną ofertą o kolejny produkt, jakim są krzesła. Od bieżącego roku postanowiliśmy wprowadzić je na stałe do naszej oferty.
Starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dopracowaliśmy każdy, najmniejszy detal. Chcieliśmy, aby były one zarówno wygodne jak i doskonale prezentujące się, a to wszystko zachowaliśmy w ich prostocie!

Krzesła CLAIRE polecają się do każdego wnętrza, zarówno do wystroju domu, jak i również pomieszczeń administracyjnych. Jakość naszych krzeseł jest tak samo doskonała i dopracowana, jak ich wygląd zewnętrzny.

Zapraszamy TUTAJ, by dowiedzieć się więcej i TUTAJ, by obejrzeć naszą galerię.

19 kwietnia 2016 roku nasz park maszynowy został wzbogacony trzecim już 5 - osiowym centrum CNC. Kolejne centrum pozwoli poszerzyć nasze możliwości produkcyjne.

 

Prezentujemy Państwu nowość w naszej ofercie - drzazgę rozpałkową.

Jest to rozpałka sosnowa, sucha. Idealnie nadaje się jako podpałka do kominków czy ogniska.

 

1 grudnia 2014 roku nasz potencjał produkcyjny został wzmocniony drugim już w naszym parku maszynowym 5 - osiowym centrum CNC.

Dnia 5 listopada pojawiła się mozliwość zakupu niektórych nóg z naszego asortymentu w promocyjnych cenach. Wiecej szczegółów w zakładce PROMOCJE.

Witamy na naszej nowej stronie, możemy teraz zaprezentować Państwu więcej materiałów zdjęciowych naszych realizacji.

Prezentujemy Państwu stelaże meblowe, które są owocem współpracy z naszymi klientami. Zapraszamy do naszej oferty.

31 marca 2013 roku nasz park maszynowy wzbogacił się o 5 - osiowe centrum CNC. Nowoczesna maszyna stworzyła nam nowe możliwości oraz pozwoliła nam rozszerzyć nasz potencjał produkcyjny.

 

8 października 2010 roku nasza firma uzyskała certyfikat FSC® świadczący o przestrzeganiu zasad odpowiedzialnego gospodarowania zasobami Ziemi. Dzięki temu nasi klienci, dla których ochrona środowiska naturalnego jest priorytetem mogę mieć pewność, że nasze produkty nie pochodzą z lasów które były wycinane w sposób nielegalny.

Nasz numer certyfikatu: CU-COC-815681, FSC 100%